Punkt przedszkolny

Drodzy Rodzice!

Wspólnie z maluchami przemierzamy ścieżką edukacyjną od 2012 roku.
Mamy świadomość, że nasze przedszkole jest najważniejszym miejscem dla dzieci po domu rodzinnym, dlatego przez cały ten czas wzbogacamy się wzajemnie o nowe doświadczenia.

Bardzo nas to cieszy i daje ogromną satysfakcję, że mamy możliwość bycia z Waszymi dziećmi na co dzień – w chwilach radości, euforii, ale także w chwilach przygnębienia czy smutku. Tęsknotę za Wami staramy się przemienić w interesujące i twórcze zajęcia i zabawy. Nie zastąpimy Waszym dzieciom Was, Drodzy Rodzice, ale wypełnimy im wspólnie spędzony czas radosną zabawą i poznawaniem otaczającego świata w ciekawy sposób.

Spełniamy wszelkie wymogi niezbędne do prowadzenia takiej działalności. Dysponujemy przestronnymi, kolorowymi i bogato wyposażonymi salami oraz zaczarowanym placem zabaw.

“Zaczarowany domek” jest placówką oświatową, która zapewnia opiekę, wychowanie i naukę dzieciom od 3 do 6 roku życia. Oferujemy 25 miejsc. Dla prawidłowego rozwoju Państwa dziecka zastosowaliśmy podział na grupy wiekowe. Dzieci 6-letnie wypełniają obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego.

Głównym celem przedszkola było i jest stworzenie miłej, domowej atmosfery oraz to, aby maluchy czuły się u nas bezpiecznie i komfortowo. To z kolei zapewnia nam efektywną i przyjemną pracę. Pragniemy rozbudzać w przedszkolakach indywidualne predyspozycje, kreatywność i wyobraźnię.

Realizując program wychowania przedszkolnego, wykorzystujemy sprawdzone wzorce, wprowadzamy elementy wielu atrakcyjnych metod wspierających aktywność, samodzielność i pełny rozwój dziecka, np. metodę Marii Montessori, aby w przyszłości zaprocentowały i uczyniły z Waszych dzieci szczęśliwych oraz pewnych swoich umiejętności i możliwości młodych ludzi.

Chcemy uwrażliwiać dzieci na sztukę poprzez uczestnictwo w spektaklach teatralnych i audycjach muzycznych.

Bardzo cenimy współpracę z Wami, Rodzicami, a także z innymi placówkami i firmami lokalnymi.

Serdecznie zapraszamy !!!